Ksiaz Castle in Poland Schloss Fürstenstein in Polen
Tu jesteś: » Organizacja imprez » Konferencje i szkolenia

 

    Udana konferencja, kongres czy sympozjum naukowe w dużej mierze decydują o końcowym sukcesie danego przedsięwzięcia. Dlatego też ważne jest by każdy szczegół tego typu imprez zapięty był na ostatni guzik, tak by każdy ich uczestnik czuł się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

    Idealnym miejscem na organizację wszelkich imprez i spotkań biznesowych począwszy od kameralnego business lunchu po okazałe sympozjum jest właśnie Zamek Książ. Bogato zdobione komnaty stanowią kunsztowną ozdobę każdego nawet najbardziej elitarnego spotkania. Sale zamkowe mogą pomieścić aż 360 osób, a do dyspozycji mają Państwo również zaplecze bankietowe, obsługę techniczną światła, dźwięku oraz AV. Na specjalne życzenie do organizacji projektu wyznaczany jest Event Project Menager, który za Państwa od początku do końca zajmie się koordynacją całej imprezy. Nie tylko wnętrze zamku ale także cały kompleks zamkowy i otaczający go malowniczy teren Książańskiego Parku Krajobrazowego sprawią, że zaproszeni goście będą zachwyceni!

 

    Chcesz zorganizować szkolenie, koferencję w Wałbrzychu lub okolicy? Zamek Książ to idealnie miejsce! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

projektowanie stron Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
o książu - hotel karpacz - Wiadomości Wałbrzych - Quadersteine - malowanie proszkowe Świdnica