Ksiaz Castle in Poland Schloss Fürstenstein in Polen
Tu jesteś: » Aktualności

XXIII Festiwal Kwiatów i Sztuki – Książ 2011
11.02.2011

Po raz dwudziesty trzeci Przedsiębiorstwo „Zamek Książ” sp. z o.o. zaprasza do udziału w festiwalu kwiatów. W tym roku festiwal trwać będzie 4 dni (30.04 - 03.05.2011r.). Chętni wystawcy proszeni są do zapoznania się z tegorocznymi warunkami uczestnictwa w imprezie oraz do nadsyłania kart zgłoszeń.

Karty zgłoszenia można nadsyłać do dnia 10.04.2011r. Zgłoszenia przesłane po terminie będą przyjmowane wyłącznie na listę rezerwową. Karty prosimy przesyłać pocztą, faksem bądź mailem (preferowane karty wysyłane mailem z żądaniem potwierdzenia przeczytania wiadomości).

Do dyspozycji wystawców i sprzedawców udostępniono powierzchnie w trzech strefach. Pierwsza strefa – I wnętrza zamkowe – przeznaczona wyłącznie dla stoisk prezentujących rękodzieło artystyczne (np. metaloplastyka, hafty, lampy, obrazy, minerały, itp.) Druga – II dziedziniec – przeznaczona wyłącznie dla producentów i hodowców roślin. Trzecia – III teren przedzamcza i parku – przeznaczona dla stoisk gastronomicznych oraz handlowych różnych. Strefy I-II monitorowane będą przez agencję ochrony mienia.

Ilość miejsc wystawienniczych w strefie I jest ograniczona. Osoby chcące ulokować stoisko we wnętrzach zobligowane są do załączenia jego prezentacji. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy lokalizacji stoiska w Zamku, oraz ich rozmieszczenia.

Rezerwacja miejsca pod stoisko gastronomiczne możliwa będzie po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem. Karty zgłoszeń bez wcześniejszych ustaleń nie będą przyjmowane.

Wymiary jednego stoiska - 9m2. Zwiększenie powierzchni wystawienniczej lub handlowej można uzyskać poprzez zamówienie większej liczby stoisk.

Montaż stoisk możliwy będzie od dnia 29.04.2011r. (od godzin popołudniowych). Organizator nie wyraża zgody na wcześniejsze oznaczanie i rezerwowanie miejsc (dotyczy strefy III).

Obowiązuje bezwzględny zakaz pozostawiania pojazdów na drogach dojazdowych oraz na terenie lokalizacji stoisk handlowych. Pozostawione pojazdy zostaną odholowane na parking policyjny na koszt jego właściciela.

Pozostałe informacje oraz ceny zawarte są w karcie zgłoszenia.

<<< powrót
projektowanie stron Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
o książu - hotel karpacz - Wiadomości Wałbrzych - Quadersteine - malowanie proszkowe Świdnica