Ksiaz Castle in Poland Schloss Fürstenstein in Polen
Tu jesteś: » Aktualności

Gra miejska - Tajemnica Zamku Książ
5.09.2011

W niedzielę - 11 września na wałbrzyszan i mieszkańców okolicznych miast czeka niezwykła atrakcja - fantastyczna, bezpłatna gra miejska "Tajemnica Zamku Książ". Gra nie wymaga żadnych przygotowań i gwarantuje uczestnikom wspaniałą przygodę w scenerii największego zamku na Dolnym Śląsku.

 

Trzeba tylko wskoczyć do scenariusza gry fabularnej „Tajemnica zamku Książ” i podążać tropem największej tajemnicy Adolfa Hitlera. Uczestnicy napotkają agentów polskiego wywiadu, szpiegów, gestapowców i wiele innych postaci z tamtych lat. Każda z tych postaci to zadanie dla graczy i punkty za odkrywanie sekretów III Rzeszy wycofującej się przed Armią Czerwoną.

Celem graczy jest zdobycie jak największej ilości punktów i odnalezienie koperty zawierającej pilnie strzeżoną, największą tajemnicę Zamku Książ.

W grze może wziąć udział każdy, kto ukończył 14 lat. Wystarczy stworzyć 2-4-osobową drużynę i zapisać ją, wysyłając wiadomość e-mail na adres tajemnica@exploring.pl. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem dostępne pod adresem www.um.walbrzych.pl.

Zapraszamy do zamku fanów zagadek i odkrywców tajemnic - uczestników gry oraz widzów niezwykłego widowiska.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Gra zorganizowana przez Biuro Promocji Miasta Urzędu Miejskiego zostanie przeprowadzona przez firmę Exploring Events. Gry tej firmy zrobiły już furorę na terenie całego kraju, m.in. w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu, gdzie gracze usiłowali oczyścić z zarzutu morderstwa słynnego Eberharda Mocka, bohatera powieści Marka Krajewskiego.

Więcej informacji oraz regulamin gry znajdą Państwo na stronuie Urzędu Miasta Wałbrzych: um.walbrzych.pl

 

Źródło: um.walbrzych.pl

<<< powrót
projektowanie stron Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
o książu - hotel karpacz - Wiadomości Wałbrzych - Quadersteine - malowanie proszkowe Świdnica - radca prawny Wałbrzych