Ksiaz Castle in Poland Schloss Fürstenstein in Polen
Tu jesteś: » Aktualności

Casting do filmu historycznego o kompleksie Riese
24.05.2012

W środę 30 maja tego roku zorganizowany zostanie casting do filmu historycznego o kompleksie Riese. Jeśli jesteście zainteresowani rozpoczęciem przygody z aktorstwem to serdecznie zapraszamy na przesłuchania w Zamku Książ.

Zarejestrować się będziecie mogli od godziny 14.00, natomiast dwie godziny później staniecie przed komisją wytypowaną spośród producentów filmu - TVP Wrocław i Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu,  czyli placówki kultury samorządu województwa dolnośląskiego. Do naborów zapraszamy osoby w każdym wieku, niemniej jednak najbardziej zależy nam na dzieciach w wieku 7-12 lat, osobach dorosłych i aktywnych seniorach – wypowiada się Maciej Kieres, reżyser TVP i OKiS. Omawiany casting jest dobrą okazją dla wszystkich, którzy pragną spróbować swoich sił przed kamerą i utożsamić się z bohaterami filmu o kompleksie Riese.

Film finansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz lokalnych sponsorów i donatorów, między innymi miasta Wałbrzych. Dokumentalna produkcja filmowa realizowana jest wraz z licznymi fabularyzowanymi opowieściami, jest to okazja do przedstawienia nie tylko wątku sensacyjnego nawiązującego do kompleksu Riese. Kandydaci castingu będą mogli utożsamić się między innymi w rolę Alberta Speera, szefa organizacji ,,Todt’’ czy radzieckiego generała Pawła Batowa.

Serdecznie zapraszamy na aktorskie doświadczenia!

Źródło: ksiaz.walbrzych.pl

<<< powrót
projektowanie stron Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
o książu - hotel karpacz - Wiadomości Wałbrzych - Quadersteine - malowanie proszkowe Świdnica - radca prawny Wałbrzych