Ksiaz Castle in Poland Schloss Fürstenstein in Polen
Tu jesteś: » Aktualności » Archiwum aktualności

Archiwum aktualności

Wybierz przedział
do
 

W niedzielę - 11 września na wałbrzyszan i mieszkańców okolicznych miast czeka niezwykła atrakcja - fantastyczna, bezpłatna gra miejska "Tajemnica Zamku Książ". Gra nie wymaga żadnych przygotowań i gwarantuje uczestnikom wspaniałą przygodę w scenerii największego zamku na Dolnym Śląsku.

więcej >>>

W ramach Letniej Akcji Kulturalnej zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl pt. "Czerwony kaptutek" - w wykonaniu Ogólnopolskiego Teatru William - Es. Spektakl odbędzie się 28.08. ( niedziela) o godz. 12.00 w Sali Kinowej Zamku Książ. Wstęp wolny.

więcej >>>

W ramach Letniej Akcji Kulturalnej w Zamku Książ zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie pt. "Pchła Szachrajaka" - Jana Brzechy w wykonaniu Teatru Williama - ES, które odbędzie się w najbliższą niedzielę - 14.08.2011 o godz. 12.00 w Sali Kinowej w Zamku Książ. Wstęp wolny.

więcej >>>

Przedsiębiorstwo Zamek Książ w Wałbrzychu sp. z o.o. zaprasza miłośnikow muzyki i teatru na VIII Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki Ensemble im. Księżnej Daisy - niezwykłe, pełne pasji wydarzenie.

więcej >>>

Przedsiębiorstwo „Zamk Książ” sp. z o.o. zaprasza na XXIII Festiwal Kwiatów i Sztuki, który odbędzie się dniach 30.04. - 03.05.2011 r. w godz. od 10.00  do 18.00.

więcej >>>
1 2 [3] 4 5 6 7 8
projektowanie stron Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
o książu - hotel karpacz - Wiadomości Wałbrzych - Quadersteine - malowanie proszkowe Świdnica - radca prawny Wałbrzych