Ksiaz Castle in Poland Schloss Fürstenstein in Polen
Tu jesteś: » Aktualności » Archiwum aktualności

Archiwum aktualności

Wybierz przedział
do
 

Przed nami Karnawał, sezon bali i studniówek w pięknych wnętrzach zamku. Już 14 stycznia odbędzie się studniówka IV Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu.

więcej >>>

Wałbrzyski klub fotograficzny wraz z partnerami przedsięwzięcia oraz Zarządem Przedsiębiorstwa„Zamek Książ" Sp. z o.o. zaprasza na II TRIENNALE Fotografii Wałbrzyskiej pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha. Ekspozycję będzie można oglądać od 11 grudnia 2010 r. do 16 stycznia 2011 r. od wtorku do niedzieli w godz. 10:00 do 16:00.

więcej >>>

W dniu 01 grudnia 2010 roku odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy pod tytułem „Największy z Rodu Słowian”. Na wystawie będziemy mieli okazję zobaczyć portrety Jana Pawła II stworzonych przez Stanisława Drąga, który w ten sposób chciał przedstawić przeżycia Ojca Świętego.

więcej >>>

Trwa konkurs skierowany do wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych w powiecie wałbrzyskim. Prace wykonane przez dzieci można dostarczać do 6 grudnia 2010r. do Działu Marketingu i Promocji Przedsiębiorstwa Zamek Książ Sp. z o.o. (pokój nr 15).

więcej >>>

W dniu 27 listopada 2010r. o godzinie 19 w Zamku Książ z okazji 155 rocznicy śmierci Adama Mickiewicza odbył się spektakl pod tytułem: „Dziady II” w wykonaniu Ogólnopolskiego Teatru „William – Es”. Wstęp na spektakl był wolny.

więcej >>>
1 2 3 4 [5] 6 7 8
projektowanie stron Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
o książu - hotel karpacz - Wiadomości Wałbrzych - Quadersteine - malowanie proszkowe Świdnica - radca prawny Wałbrzych