Ksiaz Castle in Poland Schloss Fürstenstein in Polen
Tu jesteś: » Aktualności » Archiwum aktualności

Archiwum aktualności

Wybierz przedział
do
 

Dnia 15 listopada 2010 juz po raz szósty w Sali Maksymiliana zostały wręczone „Nagrody Zamku Książ”. Kategorie, w których są rozpatrywane to:

- „Najlepszy Społecznik regionu wałbrzysko – świdnickiego”
- „Najlepszy Student regionu wałbrzysko – świdnickiego”
- „Aktywny Człowiek III wieku regionu wałbrzysko – świdnickiego”

więcej >>>

Korporacja „Zamek Książ” sp. z o.o. z Wałbrzycha jest jednym z 25 podmiotów na Dolnym Śląsku, która została wyróżniona Certyfikatem Produktów Turystycznych tegoż powiatu. Uroczyste wręczenie odbyło się 04 listopada 2010 roku we Wrocławiu w Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja”.

więcej >>>

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego dofinansował projekt na opracowanie i druk  publikacji o Zamku Książ. Wniosek został opracowany przez Stowarzyszenie Inteligencji Twórczej w Wałbrzychu przy współpracy z Centrum Europejskim w Zamku Książ. W ramach projektu jeszcze w tym roku zostanie opracowana i wydana publikacja prezentująca historię zamku od współczesności do jego początków.
"Zamek Książ. Fascynujące dziś i wczoraj" składać się będzie z  możliwie skondensowanego materiału tekstowego w wersji polskiej i niemieckiej oraz z dużej liczby zdjęć.

więcej >>>

Współczesne procesy społeczno - gospodarcze powoduję wzrost znaczenia wiedzy i informacji jako źródła decydującego o tempie, kierunku i charakterze rozwoju danego przedsiębiorstwa. Jednym ze sposobów sprostania narastającym wyzwaniom jest dla firm włączanie się w inicjatywy klastrowe, które ze względu na swoją specyfikę ułatwiają przepływ informacji, sprzyjają procesom uczenia się i pobudzają w firmach procesy innowacyjne.
Doceniając wagę tworzenia nowych oraz wspierania istniejących klastrów w regionie Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej zaprasza Państwa na II Międzynarodowe Forum Klastrów. Dolny Śląsk 2010, które odbędzie się w dn. 28 - 29 września 2010 r. w Zamku Książ.

więcej >>>

Czas na wielki finał Wałbrzyskiego Przeglądu Filmów Niekonwencjonalnych WaPFiN 2010. Tym razem na wielkim ekranie zobaczymy nagrodzone produkcje OFFowe i znakomitą czeską komedię "Młode wino" (reż. Tomáš Bařina).
Zapraszamy 20 sierpnia (piątek) o godz. 21:30 na Hipodrom koło Zamku Książ. Zabierzcie koce i karimaty.
W przypadku deszczu zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Biały Kamień, piątek, 20 sierpnia, godz.20:00.
Wstęp darmowy.

więcej >>>
1 2 3 4 5 [6] 7 8
projektowanie stron Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
o książu - hotel karpacz - Wiadomości Wałbrzych - Quadersteine - malowanie proszkowe Świdnica - radca prawny Wałbrzych